Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-12
Закінчено
Sebastijan Suh
Cranford JKC
Leo Ioakimanskiy Yawara Force Judo, Sambo Club Won by Ippon - 00:06
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-22
Закінчено
Aleksei Kondratev
DARFIGHT
Won by Ippon
Darnell Taylor UNDISPUTED MMA LLC
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-22
Закінчено
Avak Olizarenko
DARFIGHT
Nicholas Lyshkov Judo Sambo Center Won by Ippon - 01:23
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-36
Закінчено
Celia Alattili
Renzo Gracie Pocono
Sofia Ramos Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:10
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-23
Закінчено
Cosmo Matusevich
Sakura Judo
Evan Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:12
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -44kg
(Day 1)
4-24
Закінчено
John Aslanian
Cranford JKC
Won by Ippon - 02:22
Nikoloz Tsertsvadze World Class MMA & Judo
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -34kg
(Day 1)
3-31
Закінчено
Oleksandr Borysonok
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:18
Matthew Kyrnychuk Yawara Force Judo, Sambo Club
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-27
Закінчено
Alexey Kosov
Sword Judo Sambo Club
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:12
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-25
Закінчено
Cameron Bell
Budokan judo school
Ares Koukos Cranford JKC Won by Ippon - 00:13
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -27kg
(Day 1)
3-33
Закінчено
Jacob Fajardo
Few Academy
Felipe Avila Budokan judo school Won by Ippon - 00:34
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -34kg
(Day 1)
Закінчено
Lucas Spencer
DARFIGHT
RYAN Latman DARFIGHT Won by Walkover
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -38kg
(Day 1)
4-27
Закінчено
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 00:49
John Leonard Cranford JKC
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-23
Закінчено
Nicholas Lyshkov
Judo Sambo Center
Ian Leffler Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu Won by Ippon - 00:11
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
1-38
Закінчено
Raina Ouqal
Chelsea Ienczmionka Golden Eagle judo & jiu jitsu Won by Ippon - 01:55
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -34kg
(Day 1)
Закінчено
Lucas Spencer
DARFIGHT
RYAN Latman DARFIGHT Won by Walkover
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-13
Закінчено
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 00:12
Nikoloz Tuganovi Golden Eagle judo & jiu jitsu
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-37
Закінчено
Sofia Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Massie Feuerschwenger Cranford JKC Won by Ippon - 00:23
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-33
Закінчено
Evghenii Novitchi
Yawara Force Judo, Sambo Club
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:53
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
1-39
Закінчено
Raina Ouqal
Chelsea Ienczmionka Golden Eagle judo & jiu jitsu Won by Ippon - 00:31
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
Закінчено
Nicholas Nguyen
North Jersey Judo
Daniel Korolyev DARFIGHT Won by Walkover
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -28kg
(Day 1)
1-40
Закінчено
Vahin Gullapalli
Jersey Judo Karate Academy
RYAN Latman DARFIGHT Won by Ippon - 00:36
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -34kg
(Day 1)
3-32
Закінчено
Oleksandr Borysonok
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:47
Matthew Kyrnychuk Yawara Force Judo, Sambo Club
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-14
Закінчено
Alexander Makhkamov
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 00:45
Sebastijan Suh Cranford JKC
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-28
Закінчено
Unknown User
IJC Martial Arts
Won by Ippon - 00:05
Alexey Kosov Sword Judo Sambo Club
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -27kg
(Day 1)
3-34
Закінчено
Jacob Fajardo
Few Academy
Aleksei Kondratev DARFIGHT Won by Ippon - 01:13
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-26
Закінчено
Julian Silao
Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
Konstantin Tseytlin Judo Sambo Center Won by Ippon - 00:20
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -38kg
(Day 1)
4-28
Закінчено
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 02:00
Easton Sanders Top Game Martial Arts
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -28kg
(Day 1)
1-41
Закінчено
Vahin Gullapalli
Jersey Judo Karate Academy
RYAN Latman DARFIGHT Won by Ippon - 00:48
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-30
Закінчено
Cyrus Koukos
Cranford JKC
Won by Ippon - 00:36
Ethan Palacios Pocono Mountain Judo Club
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-34
Закінчено
Ian Plagianakos
Judo Sambo Center
Won by Ippon - 00:29
Mason Quiroz North Jersey Judo
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-24
Закінчено
Joseph Richards
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Won by Ippon - 02:03
Ian Leffler Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-29
Закінчено
Miles Lacey
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Dany Polonskiy Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:58