Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -44kg
(Day 1)
4-22
Ferdig
Mark Phillips
Sport Judo
Seier på Ippon - 00:27
Nikoloz Tsertsvadze World Class MMA & Judo
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-19
Ferdig
Avak Olizarenko
DARFIGHT
Seier på Ippon - 00:03
Alexander Pacheco Renzo Gracie Pocono
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-21
Ferdig
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Seier på Ippon - 00:48
Cameron Bell Budokan judo school
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-17
Ferdig
Trevor Gustafson
Jersey Judo Karate Academy
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Seier på Ippon - 00:25
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / +44kg
(Day 1)
4-25
Ferdig
Andrew Dicker
Jersey Judo Karate Academy
Rafail Kiyev DARFIGHT Seier på Ippon - 00:10
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-10
Ferdig
Elliot Sanchez
Few Academy
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Seier på Ippon - 00:08
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-19
Ferdig
Mason Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Aleksei Kondratev DARFIGHT Seier på Ippon - 00:05
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -30kg
(Day 1)
3-26
Ferdig
Luka Gogishvili
Cranford JKC
Gigla Borashvili Liberty Bell Judo Acacdemy Seier på Ippon - 02:00
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -21 kg
(Day 1)
2-19
Ferdig
Julian Silao
Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
Kamil Tikov Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo Seier på Ippon - 01:23
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -38kg
(Day 1)
3-28
Ferdig
Teimuraz Tuganovi
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Nicholas Danelyan Sword Judo Sambo Club Seier på Ippon - 00:58
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-18
Ferdig
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Samandar Urunov Wrestling World Generation Judo Club Seier på Ippon - 01:41
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-26
Ferdig
Dany Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
LUCAS LOPES Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Seier på Ippon - 00:37
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-20
Ferdig
Islam Isaev
Liberty Bell Judo Acacdemy
Nicholas Lyshkov Judo Sambo Center Seier på Ippon - 00:35
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-18
Ferdig
Darnell Taylor
UNDISPUTED MMA LLC
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Seier på Ippon
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-19
Ferdig
Yauheni Kuchkou
Yawara Force Judo, Sambo Club
Arthur Rossin DARFIGHT Seier på Ippon - 01:24
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -30kg
(Day 1)
3-27
Ferdig
Gigla Borashvili
Liberty Bell Judo Acacdemy
Seier på Ippon - 01:15
Justin Slutski Sword Judo Sambo Club
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-23
Ferdig
Mason Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Trevor Gustafson Jersey Judo Karate Academy Seier på Ippon - 02:08
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-22
Ferdig
Konstantin Tseytlin
Judo Sambo Center
Seier på Ippon - 00:43
Ares Koukos Cranford JKC
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -44kg
(Day 1)
4-23
Ferdig
Mark Phillips
Sport Judo
John Aslanian Cranford JKC Seier på Wazari - 01:40
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-20
Ferdig
Daryl Gregory
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Aleksei Kondratev DARFIGHT Seier på Ippon - 00:25
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -38kg
(Day 1)
3-29
Ferdig
Teimuraz Tuganovi
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Nicholas Danelyan Sword Judo Sambo Club Seier på Ippon - 00:49
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / +44kg
(Day 1)
4-26
Ferdig
Andrew Dicker
Jersey Judo Karate Academy
Rafail Kiyev DARFIGHT Seier på Ippon - 00:10
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-11
Ferdig
Preston Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Nikoloz Tuganovi Golden Eagle judo & jiu jitsu Seier på Ippon - 01:04
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-20
Ferdig
Cosmo Matusevich
Sakura Judo
Seier på Ippon - 00:13
Julian Silao Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-21
Ferdig
Trevor Gustafson
Jersey Judo Karate Academy
Seier på Ippon
Darnell Taylor UNDISPUTED MMA LLC
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-35
Ferdig
Celia Alattili
Renzo Gracie Pocono
Massie Feuerschwenger Cranford JKC Seier på Ippon - 00:13
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-21
Ferdig
Joseph Richards
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Seier på Ippon - 02:07
Ian Leffler Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-20
Ferdig
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Arthur Rossin DARFIGHT Seier på Ippon - 01:10
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-21
Ferdig
Samandar Urunov
Wrestling World Generation Judo Club
Seier på Ippon - 00:31
Yauheni Kuchkou Yawara Force Judo, Sambo Club
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-24
Ferdig
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Seier på Ippon - 00:23
Konstantin Tseytlin Judo Sambo Center
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-25
Ferdig
Daryl Gregory
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Seier på Ippon - 01:59
Miles Lacey Elevate Judo & Jiu Jitsu
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -34kg
(Day 1)
3-30
Ferdig
Oleksandr Borysonok
DARFIGHT
Matthew Kyrnychuk Yawara Force Judo, Sambo Club Seier på Ippon - 00:10