Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -44kg
(Day 1)
4-22
Окончено
Mark Phillips
Sport Judo
Won by Ippon - 00:27
Nikoloz Tsertsvadze World Class MMA & Judo
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-19
Окончено
Avak Olizarenko
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:03
Alexander Pacheco Renzo Gracie Pocono
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-21
Окончено
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:48
Cameron Bell Budokan judo school
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-17
Окончено
Trevor Gustafson
Jersey Judo Karate Academy
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:25
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / +44kg
(Day 1)
4-25
Окончено
Andrew Dicker
Jersey Judo Karate Academy
Rafail Kiyev DARFIGHT Won by Ippon - 00:10
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-10
Окончено
Elliot Sanchez
Few Academy
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:08
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-19
Окончено
Mason Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Aleksei Kondratev DARFIGHT Won by Ippon - 00:05
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -30kg
(Day 1)
3-26
Окончено
Luka Gogishvili
Cranford JKC
Gigla Borashvili Liberty Bell Judo Acacdemy Won by Ippon - 02:00
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -21 kg
(Day 1)
2-19
Окончено
Julian Silao
Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
Kamil Tikov Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo Won by Ippon - 01:23
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -38kg
(Day 1)
3-28
Окончено
Teimuraz Tuganovi
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Nicholas Danelyan Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:58
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-18
Окончено
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Samandar Urunov Wrestling World Generation Judo Club Won by Ippon - 01:41
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-26
Окончено
Dany Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
LUCAS LOPES Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:37
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-20
Окончено
Islam Isaev
Liberty Bell Judo Acacdemy
Nicholas Lyshkov Judo Sambo Center Won by Ippon - 00:35
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-18
Окончено
Darnell Taylor
UNDISPUTED MMA LLC
Daryl Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-19
Окончено
Yauheni Kuchkou
Yawara Force Judo, Sambo Club
Arthur Rossin DARFIGHT Won by Ippon - 01:24
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -30kg
(Day 1)
3-27
Окончено
Gigla Borashvili
Liberty Bell Judo Acacdemy
Won by Ippon - 01:15
Justin Slutski Sword Judo Sambo Club
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-23
Окончено
Mason Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Trevor Gustafson Jersey Judo Karate Academy Won by Ippon - 02:08
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-22
Окончено
Konstantin Tseytlin
Judo Sambo Center
Won by Ippon - 00:43
Ares Koukos Cranford JKC
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -44kg
(Day 1)
4-23
Окончено
Mark Phillips
Sport Judo
John Aslanian Cranford JKC Won by Wazari - 01:40
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-20
Окончено
Daryl Gregory
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Aleksei Kondratev DARFIGHT Won by Ippon - 00:25
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -38kg
(Day 1)
3-29
Окончено
Teimuraz Tuganovi
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Nicholas Danelyan Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:49
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / +44kg
(Day 1)
4-26
Окончено
Andrew Dicker
Jersey Judo Karate Academy
Rafail Kiyev DARFIGHT Won by Ippon - 00:10
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-11
Окончено
Preston Thorpe
Renzo Gracie Fort Lee NJ
Nikoloz Tuganovi Golden Eagle judo & jiu jitsu Won by Ippon - 01:04
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-20
Окончено
Cosmo Matusevich
Sakura Judo
Won by Ippon - 00:13
Julian Silao Camal and Cruz Judo and Jiu Jitsu Academy
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -25kg
(Day 1)
1-21
Окончено
Trevor Gustafson
Jersey Judo Karate Academy
Won by Ippon
Darnell Taylor UNDISPUTED MMA LLC
BANTAM 5 - POINT DIV / Female / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-35
Окончено
Celia Alattili
Renzo Gracie Pocono
Massie Feuerschwenger Cranford JKC Won by Ippon - 00:13
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -26kg
(Day 1)
3-21
Окончено
Joseph Richards
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Won by Ippon - 02:07
Ian Leffler Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-20
Окончено
Marc Banchevski
Sword Judo Sambo Club
Arthur Rossin DARFIGHT Won by Ippon - 01:10
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -39kg
(Day 1)
4-21
Окончено
Samandar Urunov
Wrestling World Generation Judo Club
Won by Ippon - 00:31
Yauheni Kuchkou Yawara Force Judo, Sambo Club
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-24
Окончено
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:23
Konstantin Tseytlin Judo Sambo Center
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-25
Окончено
Daryl Gregory
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Won by Ippon - 01:59
Miles Lacey Elevate Judo & Jiu Jitsu
BANTAM 4 - POINT DIV / Male / Bantam 4 / -34kg
(Day 1)
3-30
Окончено
Oleksandr Borysonok
DARFIGHT
Matthew Kyrnychuk Yawara Force Judo, Sambo Club Won by Ippon - 00:10