Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-42
Gotowy
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 01:12
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-38
Gotowy
Maximillian Kozitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Ian Plagianakos Judo Sambo Center Wygrana przez Ippon - 02:57
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-33
Gotowy
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Unknown User IJC Martial Arts Wygrana przez Ippon
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -31kg
(Day 1)
3-38
Gotowy
Felipe Avila
Budokan judo school
Wygrana przez Ippon - 02:35
Maxim Bokun DARFIGHT
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-37
Gotowy
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Zwycięstwo przez Hansokumake - 06:46
Rafail Kiyev DARFIGHT
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Mason Quiroz
North Jersey Judo
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:23
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-38
Gotowy
Ethan Palacios
Pocono Mountain Judo Club
Cyrus Koukos Cranford JKC Wygrana przez Ippon - 01:09
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-43
Gotowy
Grayson Harris
New Britain Judo and Dynamic Arts
Wygrana przez Ippon - 00:11
Facundo Guerrero Colton Brown Training Center
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-43
Gotowy
Stepan Mossintsev
Sword Judo Sambo Club
Alex Grishchenko DARFIGHT Wygrane przez Wazari - 03:15
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-44
Gotowy
Franco Liscio
North Jersey Judo
Jayden Soca Budokan judo school Wygrana przez Ippon - 00:42
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-44
Gotowy
Zachary Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Josyah Anderson Kanokoshi Judo Center Wygrana przez Ippon - 02:06
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-47
Gotowy
Andy Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
Wygrana przez Ippon - 05:40
Michael Kosov Sword Judo Sambo Club
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-45
Gotowy
Aaron VALTER
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 00:26
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-31
Gotowy
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Evan Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Wygrana przez Ippon - 00:42
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-49
Gotowy
Shada Alattili
Renzo Gracie Pocono
Wygrana przez Ippon - 00:58
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-39
Gotowy
Cyrus Koukos
Cranford JKC
Rafail Kiyev DARFIGHT Wygrane przez Wazari - 03:00
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Evghenii Novitchi
Yawara Force Judo, Sambo Club
Maximillian Kozitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:09
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-46
Gotowy
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Jayden Soca Budokan judo school Wygrana przez Ippon - 00:48
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-45
Gotowy
Facundo Guerrero
Colton Brown Training Center
Zachary Ramos Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Wygrana przez Ippon - 01:04
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-41
Gotowy
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Maxim Bokun DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:29
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-50
Gotowy
Shada Alattili
Renzo Gracie Pocono
Kailee Sanjur Fort Worth Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:09
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-48
Gotowy
Yasser Mohamed
DARFIGHT
Taylor Do Carmo Chief Pride Judo Club Wygrane przez Wazari - 04:46
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-47
Gotowy
Jayden Soca
Budokan judo school
Wygrana przez Ippon - 01:17
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-51
Gotowy
Kailee Sanjur
Fort Worth Judo Club
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu Wygrana przez Ippon - 00:37
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-42
Gotowy
Ahmed Mohamed
DARFIGHT
Wygrane przez Wazari - 03:00
Ian Plagianakos Judo Sambo Center
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-46
Gotowy
Grayson Harris
New Britain Judo and Dynamic Arts
Wygrana przez Ippon - 02:51
Josyah Anderson Kanokoshi Judo Center
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-43
Gotowy
Christopher Duran
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Spartak Kuchkou Yawara Force Judo, Sambo Club Wygrana przez Ippon - 00:12
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-44
Gotowy
Maximillian Kozitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Wygrana przez Ippon - 01:05
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-40
Gotowy
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 02:07
Rafail Kiyev DARFIGHT
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-34
Gotowy
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Unknown User IJC Martial Arts Wygrane przez Wazari - 03:47
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-48
Gotowy
Aaron VALTER
DARFIGHT
Wygrana przez Ippon - 03:00
Jayden Soca Budokan judo school
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / -34kg
(Day 1)
4-48
Gotowy
Samantha Sarreal
Colton Brown Training Center
Wygrana przez Ippon - 00:17
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu