Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-42
終了
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:12
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-38
終了
Maximillian Kozitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Ian Plagianakos Judo Sambo Center Won by Ippon - 02:57
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-33
終了
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Unknown User IJC Martial Arts Won by Ippon
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -31kg
(Day 1)
3-38
終了
Felipe Avila
Budokan judo school
Won by Ippon - 02:35
Maxim Bokun DARFIGHT
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-37
終了
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Won by Hansokumake - 06:46
Rafail Kiyev DARFIGHT
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-40
終了
Mason Quiroz
North Jersey Judo
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:23
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-38
終了
Ethan Palacios
Pocono Mountain Judo Club
Cyrus Koukos Cranford JKC Won by Ippon - 01:09
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-43
終了
Grayson Harris
New Britain Judo and Dynamic Arts
Won by Ippon - 00:11
Facundo Guerrero Colton Brown Training Center
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-43
終了
Stepan Mossintsev
Sword Judo Sambo Club
Alex Grishchenko DARFIGHT Won by Wazari - 03:15
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-44
終了
Franco Liscio
North Jersey Judo
Jayden Soca Budokan judo school Won by Ippon - 00:42
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-44
終了
Zachary Ramos
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Josyah Anderson Kanokoshi Judo Center Won by Ippon - 02:06
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-47
終了
Andy Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 05:40
Michael Kosov Sword Judo Sambo Club
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-45
終了
Aaron VALTER
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:26
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
BANTAM 3 - POINT DIV / Male / Bantam 3 / -25 kg
(Day 1)
2-31
終了
DANIEL Mikhelzon
DARFIGHT
Evan Gregory Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 00:42
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-49
終了
Shada Alattili
Renzo Gracie Pocono
Won by Ippon - 00:58
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-39
終了
Cyrus Koukos
Cranford JKC
Rafail Kiyev DARFIGHT Won by Wazari - 03:00
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-39
終了
Evghenii Novitchi
Yawara Force Judo, Sambo Club
Maximillian Kozitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club Won by Ippon - 00:09
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-46
終了
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Jayden Soca Budokan judo school Won by Ippon - 00:48
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-45
終了
Facundo Guerrero
Colton Brown Training Center
Zachary Ramos Total Form Fitness Judo and Wrestling Club Won by Ippon - 01:04
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-41
終了
Alex Grishchenko
DARFIGHT
Maxim Bokun DARFIGHT Won by Ippon - 00:29
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-50
終了
Shada Alattili
Renzo Gracie Pocono
Kailee Sanjur Fort Worth Judo Club Won by Ippon - 00:09
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-48
終了
Yasser Mohamed
DARFIGHT
Taylor Do Carmo Chief Pride Judo Club Won by Wazari - 04:46
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-47
終了
Jayden Soca
Budokan judo school
Won by Ippon - 01:17
Michael Trych Sword Judo Sambo Club
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -31kg
(Day 1)
3-51
終了
Kailee Sanjur
Fort Worth Judo Club
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu Won by Ippon - 00:37
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-42
終了
Ahmed Mohamed
DARFIGHT
Won by Wazari - 03:00
Ian Plagianakos Judo Sambo Center
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-46
終了
Grayson Harris
New Britain Judo and Dynamic Arts
Won by Ippon - 02:51
Josyah Anderson Kanokoshi Judo Center
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-43
終了
Christopher Duran
Golden Eagle judo & jiu jitsu
Spartak Kuchkou Yawara Force Judo, Sambo Club Won by Ippon - 00:12
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-44
終了
Maximillian Kozitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Michael Trych Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 01:05
Intermediate Novice Non Point / Male / Intermediate Novice / -42kg
(Day 1)
4-40
終了
Daniel Korolyev
DARFIGHT
Won by Ippon - 02:07
Rafail Kiyev DARFIGHT
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -29kg
(Day 1)
1-34
終了
LUCAS LOPES
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Unknown User IJC Martial Arts Won by Wazari - 03:47
BANTAM 6 - POINT DIV / Male / Bantam 6 / -35kg
(Day 1)
3-48
終了
Aaron VALTER
DARFIGHT
Won by Ippon - 03:00
Jayden Soca Budokan judo school
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / -34kg
(Day 1)
4-48
終了
Samantha Sarreal
Colton Brown Training Center
Won by Ippon - 00:17
Lila Harvey Elevate Judo & Jiu Jitsu