Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-47
Završeno
Maxim Bokun
DARFIGHT
Ahmed Mohamed DARFIGHT Pobedio po Hansokumake - 03:00
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-54
Završeno
Erica Yam
IJC Martial Arts
Pobedio po Ippon - 01:15
Viktoria Evdokimov High Noon BJJ Team
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -37kg
(Day 1)
2-52
Završeno
Alihan Sharipov
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 01:14
Max Walsh Elevate Judo & Jiu Jitsu
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-51
Završeno
Edward Solodkiy
Sword Judo Sambo Club
Pobedio po Hansokumake - 03:44
Michael Kosov Sword Judo Sambo Club
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-49
Završeno
Ivanna Carmona-Tirado
Harrisburg Judo Kai
Pobedio po Ippon - 03:11
Chloe Motie Pocono Mountain Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-49
Završeno
Aaron VALTER
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 01:03
Connor Hendrickson Sport Judo
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-16
Završeno
Leo Ioakimanskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Pobedio po Ippon
Intermediate - Exhibition / Female / Intermediate / -42kg
(Day 1)
3-59
Završeno
Mischa Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Amaris Bell Budokan judo school Pobedio po Ippon - 01:14
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-51
Završeno
Higen Castillo
USA Stars East
Pobedio po Ippon - 00:08
Martynas Naujokas Cranford JKC
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-55
Završeno
Matthew Harelik
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:55
Mikhail Stavitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-52
Završeno
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:18
Bradley Munoz Tech Judo
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -47kg
(Day 1)
3-62
Završeno
Abigail Knauth
Dale City Judo
Kristina Trych Sword Judo Sambo Club Pobedio po Ippon - 00:08
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-45
Završeno
Spartak Kuchkou
Yawara Force Judo, Sambo Club
Ian Plagianakos Judo Sambo Center Pobedio po Ippon - 00:33
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-50
Završeno
Ivanna Carmona-Tirado
Harrisburg Judo Kai
Pobedio po Ippon - 01:45
Chloe Motie Pocono Mountain Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -38kg
(Day 1)
1-56
Završeno
Julien Meunier-Skornicki
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Pobedio po Ippon - 00:48
Easton Sanders Top Game Martial Arts
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-55
Završeno
Erica Yam
IJC Martial Arts
Sofia Castillo USA Stars East Pobedio po Ippon - 02:04
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-50
Završeno
Aaron VALTER
DARFIGHT
Yasser Mohamed DARFIGHT Pobedio po Ippon
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -64kg
(Day 1)
4-57
Završeno
Shota KUNDUKHASHVILI
Wrestling World Generation Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:07
Ivan Palij Bushido Kai Judo Inc
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-46
Završeno
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Pobedio po Ippon - 01:55
Alex Grishchenko DARFIGHT
Intermediate - Exhibition / Female / Intermediate / -42kg
(Day 1)
3-60
Završeno
Mischa Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Amaris Bell Budokan judo school Pobedio po Wazari - 03:00
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-56
Završeno
Mark Phillips
Sport Judo
Pobedio po Ippon
Hahnsooh Chung Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-53
Završeno
Bradley Munoz
Tech Judo
Higen Castillo USA Stars East Pobedio po Ippon - 01:55
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -37kg
(Day 1)
2-53
Završeno
Alihan Sharipov
DARFIGHT
Ahmed Mohamed DARFIGHT Pobedio po Ippon - 00:20
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-54
Završeno
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 00:47
Martynas Naujokas Cranford JKC
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -38kg
(Day 1)
1-57
Završeno
Arthur Rossin
DARFIGHT
Pobedio po Ippon - 01:38
Samir Urunov Wrestling World Generation Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / +52kg
(Day 1)
3-67
Završeno
Dani Morris
Jason Morris Judo Center
Pobedio po Ippon - 01:10
Madison Chuon Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / +52kg
(Day 1)
1-62
Završeno
Vladimir Amparo
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Samuel Montano Kodokan Judo of Cape Coral Pobedio po Ippon
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-52
Završeno
Andy Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
Taylor Do Carmo Chief Pride Judo Club Pobedio po Ippon - 00:27
BANTAM 6 - POINT DIV / Female / Bantam 6 / -27kg
(Day 1)
2-61
Završeno
Ava Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Pobedio po Ippon - 01:11
Emma Sharpe Elevate Judo & Jiu Jitsu
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -64kg
(Day 1)
4-58
Završeno
Antoine Thibodeau
Pedro's Judo Center
Kolby Sanders Top Game Martial Arts Pobedio po Ippon - 00:40
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-56
Završeno
Sofia Castillo
USA Stars East
Pobedio po Ippon - 00:10
Viktoria Evdokimov High Noon BJJ Team
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-57
Završeno
Mikhail Stavitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Mark Phillips Sport Judo Pobedio po Ippon - 00:50