Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-47
終了
Maxim Bokun
DARFIGHT
Ahmed Mohamed DARFIGHT Won by Hansokumake - 03:00
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-54
終了
Erica Yam
IJC Martial Arts
Won by Ippon - 01:15
Viktoria Evdokimov High Noon BJJ Team
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -37kg
(Day 1)
2-52
終了
Alihan Sharipov
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:14
Max Walsh Elevate Judo & Jiu Jitsu
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-51
終了
Edward Solodkiy
Sword Judo Sambo Club
Won by Hansokumake - 03:44
Michael Kosov Sword Judo Sambo Club
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-49
終了
Ivanna Carmona-Tirado
Harrisburg Judo Kai
Won by Ippon - 03:11
Chloe Motie Pocono Mountain Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-49
終了
Aaron VALTER
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:03
Connor Hendrickson Sport Judo
BANTAM 2 - POINT DIV / Male / Bantam 2 / -23 kg
(Day 1)
2-16
終了
Leo Ioakimanskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Alexander Makhkamov Sword Judo Sambo Club Won by Ippon
Intermediate - Exhibition / Female / Intermediate / -42kg
(Day 1)
3-59
終了
Mischa Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Amaris Bell Budokan judo school Won by Ippon - 01:14
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-51
終了
Higen Castillo
USA Stars East
Won by Ippon - 00:08
Martynas Naujokas Cranford JKC
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-55
終了
Matthew Harelik
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:55
Mikhail Stavitskiy Yawara Force Judo, Sambo Club
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-52
終了
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:18
Bradley Munoz Tech Judo
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -47kg
(Day 1)
3-62
終了
Abigail Knauth
Dale City Judo
Kristina Trych Sword Judo Sambo Club Won by Ippon - 00:08
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-45
終了
Spartak Kuchkou
Yawara Force Judo, Sambo Club
Ian Plagianakos Judo Sambo Center Won by Ippon - 00:33
Intermediate Novice Non Point / Female / Intermediate Novice / +52kg
(Day 1)
4-50
終了
Ivanna Carmona-Tirado
Harrisburg Judo Kai
Won by Ippon - 01:45
Chloe Motie Pocono Mountain Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -38kg
(Day 1)
1-56
終了
Julien Meunier-Skornicki
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Won by Ippon - 00:48
Easton Sanders Top Game Martial Arts
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-55
終了
Erica Yam
IJC Martial Arts
Sofia Castillo USA Stars East Won by Ippon - 02:04
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -64kg
(Day 1)
4-57
終了
Shota KUNDUKHASHVILI
Wrestling World Generation Judo Club
Won by Ippon - 00:07
Ivan Palij Bushido Kai Judo Inc
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -33kg
(Day 1)
2-46
終了
Michael Trych
Sword Judo Sambo Club
Won by Ippon - 01:55
Alex Grishchenko DARFIGHT
Intermediate - Exhibition / Female / Intermediate / -42kg
(Day 1)
3-60
終了
Mischa Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Amaris Bell Budokan judo school Won by Wazari - 03:00
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-56
終了
Mark Phillips
Sport Judo
Won by Ippon
Hahnsooh Chung Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-53
終了
Bradley Munoz
Tech Judo
Higen Castillo USA Stars East Won by Ippon - 01:55
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / -37kg
(Day 1)
2-53
終了
Alihan Sharipov
DARFIGHT
Ahmed Mohamed DARFIGHT Won by Ippon - 00:20
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -44kg
(Day 1)
4-54
終了
Akmal Jurabaev
DARFIGHT
Won by Ippon - 00:47
Martynas Naujokas Cranford JKC
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -38kg
(Day 1)
1-57
終了
Arthur Rossin
DARFIGHT
Won by Ippon - 01:38
Samir Urunov Wrestling World Generation Judo Club
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / +52kg
(Day 1)
3-67
終了
Dani Morris
Jason Morris Judo Center
Won by Ippon - 01:10
Madison Chuon Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / +52kg
(Day 1)
1-62
終了
Vladimir Amparo
Total Form Fitness Judo and Wrestling Club
Samuel Montano Kodokan Judo of Cape Coral Won by Ippon
Intermediate - POINT DIV / Male / Intermediate / -34kg
(Day 1)
1-52
終了
Andy Polonskiy
Sword Judo Sambo Club
Taylor Do Carmo Chief Pride Judo Club Won by Ippon - 00:27
BANTAM 6 - POINT DIV / Female / Bantam 6 / -27kg
(Day 1)
2-61
終了
Ava Sharpe
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Won by Ippon - 01:11
Emma Sharpe Elevate Judo & Jiu Jitsu
Juvenile - POINT DIV / Male / Juvenile - POINT DIV / -64kg
(Day 1)
4-58
終了
Antoine Thibodeau
Pedro's Judo Center
Kolby Sanders Top Game Martial Arts Won by Ippon - 00:40
Intermediate - POINT DIV / Female / Intermediate / -38kg
(Day 1)
3-56
終了
Sofia Castillo
USA Stars East
Won by Ippon - 00:10
Viktoria Evdokimov High Noon BJJ Team
BANTAM 5 - POINT DIV / Male / Bantam 5 / +41kg
(Day 1)
2-57
終了
Mikhail Stavitskiy
Yawara Force Judo, Sambo Club
Mark Phillips Sport Judo Won by Ippon - 00:50